Yoast SEO Recenzja

11 listopada 2020
Autor Poradnika FilipYoast SEO recenzja. Yoast SEO to wtyczka bardzo ułatwiająca pozycjonowanie strony w różnych wyszukiwarkach (Google, Bing). Zapraszam na recenzję. Również pisałem o niej trochę w tym wpisie (Najlepsze Wtyczki do WordPressa). W tym wpisie Recenzja Yoast SEO

#1 Jak używać Yoast SEO?

Podczas redagowania artykułu lub tworzenia strony w edytorze klasycznym lub Gutenbergu, z boku pojawia się pasek w którym Yoast daje nam sugestie dt. pozycjonowania:

yoast seo recenzja pasek boczny yoast seo podczas redagowania artykułu

#2 Zalety:

#3 Wady:

#4 Yoast SEO Premium

Wtyczka Yoast SEO posiada również swoją wersję premium – jest ona płatna, kosztuje 79.21 EUR i zapewnia dodatkowe funkcjonalności. Moim zdaniem w ogóle nie warto kupować Yoast SEO w wersji Premium – jeśli prowadzisz małą stronę/bloga to zupełnie wystarczy wersja darmowa, a do użytku komercyjnego lepiej zatrudnić profesjonalnego pozycjonera lub agencję wyspecjalizowaną w pozycjonowaniu stron.

Podsumowanie: Yoast SEO Recenzja

Jeśli sam/sama tworzysz swoją stronę internetową, myślę, że wtyczka Yoast SEO będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli jednak jest to strona firmowa, i masz budżet, lepiej zatrudnić profesjonalnego pozycjonera, lub powierzyć stronę WWW profesjonalnej agencji.

Powrót na Stronę Główną Serwisu

Dodaj Komentarz


Brak komentarzy.